Reportáže z akcí

Fotografie interiérů a exteriérů jsou základním marketingovým nástrojem každého hotelu, penzionu, realitního makléře a další. Cílem fotografování nemovitosti je líbivě a konzistentně vystihnout styl architektury a atmosféru místa. Kvalitní fotografie interiérů a exteriérů mohou rozhodovat o úspěchu či neúspěchu prodeje či pronájmu nemovitosti. Stejně tak jsou takové fotky velmi dobře použitelné pro firmy sídlící v moderních či vkusných budovách, které pro ně znamenají součást jejich image.

Nezáleží na tom, čemu se vaše firma věnuje, profesionální fotografie interiérů a exteriérů jsou vždy tou nejlepší variantou prezentace.

Jako fotograf disponuji vší nezbytnou technikou a praxí pro nafocení těch nejlepších fotek nemovitostí. Často kombinuji hned několik technik, používám blesky, kombinuji rozdílné expozice na snímcích. Kromě klasického fotografování ze země používám i licencovaný dron k fotografování ze vzduchu. Vše za cílem vytvoření těch nejlepší fotek, které budou prodávat.

Focení pro realitní makléře
Pro drtivou většinu realitních makléřů je inzerce na internetu hlavním prodejním kanálem. Vedle lokality a ceny jsou základním prodejním artiklem dobrého inzerátu kvalitní fotky. Mým cílem je vytvořit fotky, které na první pohled potenciálního kupujícího zaujmou. Důležité je také zmínit, že inzeráty s kvalitními fotkami interiérů a exteriérů přímo odráží kvalitu přístupu a pečlivost daného makléře.

Focení hotelů a penzionů
Vlastníte hotel či penzion? Kvalitní a promyšlené fotky dokážou nalákat potenciální zájemce o ubytování. Takové focení se dá často velmi úspěšně kombinovat s lifestylovým focením při zapojení komparzu. U hotelů a penzionů jsou skvělé fotky dost možná ještě důležitější než u nemovitostí na prodej. Typicky je vyhledávají zákazníci, kteří si chtějí odpočinout v příjemném prostředí, které jim můžeme pomocí fotek ukázat.

Cena
Od 4000 Kč.

Rychlá poptávka