Firemní videa

Skvělá fotka je základem jakékoliv prezentace produktu, služby či osoby. Dnešní uspěchaná doba nedává tolik prostoru psanému textu, takže kvalitní fotografie pro váš business je elementární pro prosperující podnikání.

Rád vám vyjdu vstříc při focení:

  • prezentační fotografie vašeho businessu
  • lifestylové fotografie vás či vašeho businessu
  • business portréty představitelů vaší firmy
  • další (dle domluvy)

Business portrét
Velmi zjednodušeně se jedná o fotky osob firmy, které by měly vystihnout jejich postavení, charakter a osobnost celkově. Typicky se business portréty fotí od hlavy po prsa, případně od hlavy po trup. V ideálním případě by se mělo jednat o reprezentativní fotky s kvalitním nasvětlením scény. Důležitá je také konzistence stylu a vzhledu fotografií všech osob napříč webovou prezentací. Běžné je fotit business portréty na bílém pozadí, používá se ale i černé, případně barevné tak, aby bylo v souladu s vizuálním stylem firmy.

Lifestylové fotky
Lifestylové fotografie se zaměřují na prezentaci produktu či služby v “běžném životě.” Často se scéna předem sehraje a fotograf fotí střípky z aktuálního dění. Vznikají tak upřímné a autentické fotky, ze kterých ale dýchá nabízený produkt či služba. Lifestylová fotka může fungovat sama o sobě, případně se může použít sekvence či více fotek k odvyprávění příběhu.

Prostory
Pokud k sobě do firmy pravidelně zvete zákazníky, je velmi důležité jim předem ukázat, že se můžou těšit na příjemné a reprezentativní prostory, ve kterých se budou cítit dobře. Rád nafotím fotografie vašich interiérů či exteriérů.

Rychlá poptávka