O mně

Přátelé, vítám vás na webu mé videoprodukce. Jmenuji se Zdeněk Strmiska a jsem kameraman a střihač z Brna. Můj příběh se začal psát přibližně v roce 2004, kdy jsem na půjčenou kameru natočil živý koncert, který jsem poté sestříhal v Movie Makeru. Zanedlouho na to jsem si koupil svou první Handycam kameru. Vše jsem točil na automat do doby, než jsem zjistil, že je u kamery nutné ovládat i něco jiného než zoom. K posunu dál mi už ale můj Handycam nestačil, nutností byl přechod na digitální kameru s výměnnými objektivy a manuálním ovládáním. V roce 2012 jsem dostal první nabídku – natáčení svatby mého kamaráda. Téhož roku jsem natočil ještě jednu. Měly úspěch, ale dnes už bych je do mého portfolia nezařadil.

Za posledních několik let jsem prošel řadou kurzů a workshopů včetně investic do techniky s cílem posunout svou práci o něco dál. Podařilo se to také díky praxi, neboť točím a zase točím. Profesionálně se natáčením zabývám přibližně od roku 2015. Od té doby jsem, mimo svatební videoklipy, začal natáčet i hudební videoklipy známějším i méně známým undergroundovým kapelám. Primárně se však zaměřuji na svatební videa, která mě baví ze všeho nejvíce, na druhou stranu natáčení hudebních videoklipů je moje srdcovka.

Dále se věnuji natáčení aftermovie a reportů z různých plesů, večírků či kulturních událostí a promo či reklamním videím. S parťákem Liborem natáčím oblíbený kontroverzní pořad o vaření Borkova show. V týmu mé videoprodukce je i má milovaná přítelkyně Aneta, maminka našich tří dětí a nadšená fotografka, která mi pomáhá s editací a dělá supervizi mé práci. Líbí se vám moje reference? Budu rád za každou novou spolupráci, takže mě neváhejte kontaktovat!

Máte zájem o skvělé videa, které splní vaše představy? Udělejte první krok a kontaktujte mě s vaším přáním.

Pracujeme s profesionální technikou a softwary:

loga-new-300x27